Email This Story

Subject:
Recipient's Email:
Sender's Email:
captcha a357cb9650a842daae62e5284573eb9c
Enter text seen above:


Hays High School first-quarter honor roll

All A's Honor Roll

Seniors

Jennafer Ball, William Brown, Shelby Dinkel, Kylee Filley, Kellen Griffin, Connor Hess, Courtney Hess, Madeline Peters, Leisha Sadler, Katelyn Schumacher, Anna Shippy, Ashley Smith, Arin Straub, Brianna Wooldridge, Corinne Ziegler.

Juniors

Sana Cheema, Luke Fross, Breanne Kruse, Colton Leiker, Rachel Luedders, Lacey Pfannenstiel, Tanner Pfeifer, Megan Zeman.

Sophomores

Shelbie Berens, Tristan Callis, Ashley Cossaart, Nathan Romme, Sarah Rooney, Rylie Rowland.

Freshmen

Kinsey Ackerman, Lincoln Ector, Elizabeth Emerson, Gage Fischer, Brenden Koenigsman, Bethany Kuhn, Benjamin Morley, Caleb Pfeifer, Gage Phillips, Madison Prough, Scott Ring, Benjamin Sadler, Jared Thom, Nikki Vuong.

Honor Roll

Seniors

Ashly Arthur, Joshua Ashbaugh, Madison Bainter, Landon Basgall, Megan Bird, Daniel Bittel, Derek Bixenman, Emily Braun, Shea Briggs, Delphine Brisson Burns, Joshua Brungardt, Faith Burdine, Millie Copper, Rachel Cox, Colby Custer, Kiara Dillon, Alexes Dinkel, Sergio Dolpher, Delia Donovan-Powers, Clay Drylie, Laura Engel, Ryan Engel, Heather Entz, Derek Erbert, Ethan Fort, Janae Gagnon, Kendahl Garrett, Nicholas Glassman, Hunter Gonzales, William Goodrow, Spencer Greathouse, Zoey Gubitoso, Kaitlin Gulley, Kirsten Haas, Emma Henry, Taylor Herman, Anna Hickert, Ross Hoffman, Jacob Houghton, Hayden Hutchison, Eryn Johannes, Joshua Johnson, Courtney Kaba, Aubree Karlin, Lauren Keller, Austin Knoll, Diane Lee, Zachary Legleiter, Darian Leiker, Mikayla Linn, Sarah Malott, Hailey Mandeville, Alexa Martin, Spencer McCue, Taylor Meitler, Kyler Meyers, Caitlyn Miller, Brittany Molnar, Lindsey Morrissey, Dustin Mulkey, Sydney Niernberger, Cameron O'Connor, Sydney Ostrom, Nicholas Petz, Danielle Pfannenstiel, Joseph Pfeifer, Chance Pitcock, Lindsee Plante-Rhyne, Briana Ramos, Breanna Raub, Dakota Rebarchek, Alyssa Reed, Bayron Rivera, Christopher Rooney, Blake Ruder, Chandler Rule, Preston Ryan, Derek Sander, Jennifer Sanders, Chelsie Schoendaller, Jacob Sedbrook, Marshall Sharp, Brian Shoemaker, Maleigha Siglinger-Albers, Joshua Smith, Lane Smith, Elizabeth Smith Moore, Devin Steinert, Lindsey Stickel, Charles Stieben, Courtney Storer, Hannah Talkington, Laura Truman, Victoria Unrein, Ryan Unruh, Ivan Villegas, Alec Webb, Jenavieve Weiser, Jacob Werth, Asher White, Molly Willhoft, Emma Williams, Amber Wooldridge, Olivia Zody.

Juniors

Taylor Adams, Kord Albers, Berenis Anaya, Alysia Arnhold, Victoria Aten, Vincent Bailey, Julie Balzer, Molly Barnett, Kaden Beilman, Christine Beougher, Audrey Bieker, Brady Bieker, Caitlin Billinger, Jacob Booth, Robert Borthwick, Jensen Boys, Alexa Brull, Jessie Carmichael, Lane Clark, Paige Coffman, Alysia Cook, Blake Cooper, Ashley Curry, Brittney Dannels, Daisy Deckman, Faith Desbien, Megan Dinkel, Alexsandra Ditter, Layne Downing, Nicole Feyerherm, Abby Garrett, Alexander Green, Tia Grover, Caleb Hecker, Shawn Herrman, Brett Hertel, Justin Hertel, Taylor Hodny, Audrey Jones, Amy Jordan, Reagan Kaiser, Madison Kaus, Courtney Keener, Cameron Klaus, Kelly Koenigsman, Russ Kohl, Aaron Kreutzer, Haili Leiker, Kaysha Leiker, Mackenzie Lewis, Chase Lynd, Shelby Matlock, Dustin McNeill, Maxine Moore, Rachel Muirhead, Landon Munsch, Maddison Murphy, Sara Nansel, Kyler Niernberger, Nicholas Overbey, Raeanna Peacock, Kirk Pfannenstiel, Macey Pfeifer, Jill Pokorny, Benjamin Prindle, Keian Prochaska, M Pruter, Lucia Ramirez, David Rankin, Shelby Richmeier, Justice Roberds, Samantha Rohleder, Kenny Rounkles, Kevin Rounkles, Abbey Rupke, Cody Scheck, Carly Schmidt, Clayton Schneider, Sara Schoenthaler, Shelby Schumacher, Samantha Smith, Payton Staab, Dacota Starbuck, Stephanie Steele, Alexa Steinkuhler, Jessica Stoecklein, Taylor Thomas, Aaron Voss, Aislinn Walters, Christopher Weigel, Preston Weigel, Haley Wells, Morgan Werth, Olivia Wiesner, Jared Willhoft, Jordan Windholz, Casey Wise, Jonathan Witthuhn, Colyn Zimmerman, Wendy Zimmerman.

Sophomores

Jacob Balzer, Max Befort, Shayla Cochran, Alexander Crowley, Conner Custer, Lukas Dickinson, Kaelan Dietze, Amanda Dinkel, Casey Dinkel, Bailey Ellegood, Thea Ferland, Allyson Flax, Pascual Guzman, Mariah Haley, Tiffani Hamel, Brandon Hardwick, Hannah Hearld, Trenton Henningsen, Abigail Henry, Madelyn Herl, Alana Hindman, Conrad Hoffman, Shaylan Holmes, Kaylee Horn, Michael Ikpe, Tessa Johnson, Adam Klaus, Amber Klaus, Amanda Koenigsman, Bailee Leiker, Jenna Luebbers, Meredith Martin, Morgan Mathews, Emily McPherson, Rebecca Meagher, Lily Meska, Graydon Olson, Emily Peckham, Breiton Pfannenstiel, Garrett Pfannenstiel, Kali Pitcock, Benjamin Rajewski, Lexie Reinhardt, Logan Renz, Rance Rumbaugh, Brooke Russell, Alexis Schaben, Mattison Schlaefli, Kaylie Schoendaller, McKenzie Shields, Abigail Shubert, Summer Smith, Rebecca Stegman, Max Stieben, Adelyne Stramel, Lexi Summers, Adam Terry, Sydney Vahling, Ethan Waddell, Brady Werth, Britney Werth, Madison White, Joshua Willerton, Jordan Wilson, Alex Winter, Brandon Wise, Nikolas Wolfe.

Freshmen

Briana Aldrich, Marcus Altman, Elizabeth Arthur, Chelsey Augustine, Brooks Barber, Bryce Baumgarn, Hannah Baxter, Jordan Betts, Isaiah Blackmon, Trey Blackmon, Morgan Boeger, Kaylee Brin, Kacie Brous, Kylie Brown, Preston Browning, Adam Brungardt, Savanna Carrasco, Alyson Claiborn, Lieacha Cook, Brandon Davidson, Dylan Davis, Taylor DeBoer, Braydon Delzeit, Brittany Dinkel, Nicole Dinkel, Holly Donaldson, Kaylee Dreher, Keith Dryden, Lacey Elkins, Courtney Ellis, Kacie Engel, Mariela Estrada, Brooke Forinash, Brianna Galliardt, Jacob Gaughan, Haley George, Alexis Gonzalez, Courtney Green, Taylor Groen-Younger, Fernando Guzman, Ross Hattan, Jared Haynes, Kayla Hitchcock, Laken Jacobs, Cole Jacobsen, Aaron Jeffus, Elley Kaus, Morgan Klaus, Sydney Klaus, Brianna Koenigsman, Isabella Lee, Clay Martin, Brianna Mathias, Demetria McCoy, Bradyn Meredith, Tanner Moore, Shaila Naegele, Rachel Nansel, Madelyn Norris, Isaiah Nunnery, Rachel Pendergast, Hunter Perryman, Jarett Pfannenstiel, Brandy Pfeifer, Trenton Potter, Kirsten Prindle, Emily Prine, Adrian Ramirez, Denton Rathke, Diana Rodriguez, Allison Rome, Payton Ruder, Connor Rule, Albany Schaffer, Jacey Schaffer, Audra Schmeidler, McKayla Schonthaler, Cole Schumacher, Rhiannon Silva, Tessa Stickel, Kaid Stolz, Rachel Stritt, Chantz Taliaferro, Cammi Tetlow, Flaubert Toulaboe, Michaela Von Lintel, Jordan Voss, Taylor Vredenburg, Raeleann Weigel, Lucus West, Garrett Williams, Drew Young, Sylina Zhang, Riley Zimmerman.