Boys 

SUPER 10

Team;Record

1. Blue Valley Northwest (1);10-1

2. Lawrence (3);9-1

3. Washburn Rural (4);11-0

4. Maize (6);12-0

5. Andover Central (9);10-1

6. Wichita Heights (2);11-2

7. Wichita Trinity (10);11-0

8. Arkansas City (NR);10-1

9. Girard (NR);10-0

10. Campus (NR);9-1

CLASS 6A

Team;Record

1. Blue Valley Northwest (1);10-1

2. Lawrence (2);9-1

3. Washburn Rural (3);11-0

4. Campus (NR);9-1

5. Topeka High (5);9-2

Others — Free State 8-2, Garden City 8-3, KC-Harmon 8-3, Olathe North 8-2, Olathe South 7-3, SM East 8-4, SM South 8-3, Wichita Southeast 10-2.

CLASS 5A

Team;Record

1. Maize (3);12-0

2. Andover Central (4);10-1

3. Wichita Heights (1);11-2

4. Arkansas City (NR);10-1

5. Pittsburg (5);9-1

Others — Aquinas 7-4, Basehor-Linwood 9-2, Bonner Springs 10-2, Carroll 9-3, Maize South 8-3, McPherson 8-4, Salina Central 9-2, St. James Academy 6-3.

CLASS 4A

Team;Record

1. Wichita Trinity (1);11-0

2. Miege (2);7-2

3. Piper (3);11-3

4. Andale (4);10-1

5. Independence (5);9-3

Others — Abilene 8-3, Anderson County 7-3, Augusta 7-4, Chapman 10-2, Eudora 7-4, Hayden 7-4, Parsons 9-4.

CLASS 3A

Team;Record

1. Girard (1);10-0

2. Santa Fe Trail (4);11-0

3. Beloit (2);11-1

4. Maur Hill-St. Academy (NR)10-0

5. Phillipsburg (NR);10-2

Others — Baxter Springs 10-2, Belle Plaine 10-3, Burlington 7-3, Cheney 10-3, Hesston 10-3, Hugoton 7-3, Kingman 10-3, Marysville 8-3, Perry-Lecompton 11-2, Riley County 8-3, Sabetha 9-3, Silver Lake 8-3, St. Marys 9-2.

CLASS 2A

Team;Record

1. Hoxie (3);11-1

2. Inman (1);12-1

3. Pratt-Skyline (4);11-1

4. Stanton County (5);10-2

5. Yates Center (NR);10-1

Others — Colgan 9-2, Hutchinson Trinity 8-3, Mission Valley 9-3, Ness City 9-3, Northeast-Arma 9-3, Pleasanton 9-3, Sacred Heart 9-2, Seabury 8-3, Syracuse 9-2, Wichita County 8-2.

CLASS 1A

Team;Record

1. Central Plains (1);14-0

2. South Gray (2);11-0

3. Hanover (3);12-1

4. Osborne (4);12-0

5. St. John (5);10-3

Others — Attica 10-2, Berean Academy 11-3, Burlingame 9-2, Caldwell 11-2, Cedar Vale/Dexter 11-2, Lebo 9-2, Northern Valley 9-1, Sharon Springs 11-2, South Central 10-2, St. Francis 9-2, Sylvan-Lucas 9-1.

GIRLS

SUPER 10

Team;record
1. Derby (1);8-0
2. Miege (2);7-0
3. Washburn Rural (3);11-0
4. Blue Valley North (4);11-1
5. Maize (5);9-1
6. Aquinas (6);7-2
7. KC Piper (7);12-0
8. Central Plains (8);10-0
9. Liberal (9);11-0
10. Olathe South (10);8-0

6A GIRLS
Team;record
1. Derby (1);8-0
2. Washburn Rural (2);11-0
3. Blue Valley North (3);11-1
4. Liberal (4);11-0
5. Olathe South (5);8-0
Others — Garden City 6-3, Leavenworth 5-3, Manhattan 8-3, Mill Valley 9-1, Olathe East 8-3, Olathe North 8-2, Olathe Northwest 7-3, SM East 7-3, SM Northwest 7-3, Topeka High 9-1.

5A GIRLS
Team;record
1. Maize (1);9-1
2. Aquinas (2);7-2
3. McPherson (3);8-1
4. Goddard (4);12-0
5. Wichita Heights (5);9-1
Others — Andover Central 6-3, Blue Valley Southwest 8-2, DeSoto 8-3, Hays 7-3, Kapaun 8-2, KC Schlagle 7-2, Maize South 9-0, Salina Central 7-4, Spring Hill 6-3.

4A GIRLS
Team;record
1. Miege (1);7-0
2. KC Piper (2);12-0
3. Baldwin (4);8-1
4. Nickerson (5);10-0
5. Circle (3);8-2
Others — Abilene 10-1, Andale 5-4, Augusta 6-3, Eudora 9-2, Labette County 11-2, Parsons 9-3, Rose Hill 9-2, Ulysses 8-1, Wellington 7-3.

3A GIRLS
Team;record
1. Nemaha Central (1);10-0
2. Cheney (2);10-0
3. Clay Center (3);9-2
4. Wellsville (4);8-1
5. Norton (5);11-1
Others — Atchison County 8-2, Burlington 7-3, Eureka 8-3, Girard 8-2, Halstead 9-1, Haven 8-2, Hesston 10-3, Jefferson West 10-2, Pleasant Ridge 8-1, Riley County 8-3, Royal Valley 8-2, Sabetha 9-3.

2A GIRLS
Team;record
1. Garden Plain (1);8-2
2. Inman (3);9-1
3. Jackson Heights (NR);7-1
4. Wabaunsee (2);9-2
5. Meade (NR);10-2
Others — Bluestem 10-2, Colgan 9-2, Conway Springs 7-3, Hoxie 8-4, Jeffferson North 7-2, Sacred Heart 8-3, Sedgwick 6-3, Stanton County 10-2, Sterling 8-4, Syracuse 8-3, Valley Heights 9-3, WaKeeney 9-2, West Elk 9-2.

1A GIRLS
Team;record
1. Central Plains (1);10-0
2. Olpe (2);11-0
3. Spearville (3);11-0
4. Rural Vista (5);12-0
5. Frankfort (NR);11-1
Others — Argonia 12-1, Atwood 10-3, Beloit-St. John’s 9-1, Centralia 9-2, Chase County 11-2, Cunningham 10-1, Golden Plains 11-0, Hanover 11-2, Hutch Central Christian 11-0, Moundridge 9-2, Otis-Bison 12-1, South Barber 9-2, South Central 10-2, South Gray 8-3, St. Paul 9-2, Thunder Ridge 9-2, Waverly 10-1, Weskan 10-2.