White Honor Roll – 3.0

Sixth Grade

Ty Adams, Tyler Anderson, Beck Brogden, Dalton Dale, Matthew Dempsey, Carl Denny, Cadence Dickey, Kaleigh Dreiling, Kylie Dreiling, Stanna Flinn, Avry George, Hannah Giess, Lilianna Griffith, Clayton Hejny, Mallory Henderson, Kaden Herreman, Myles Hilton, Marissa Hoffman, Alex Johnson, Jada Lucas, Colleen Meehan, Luke Montgomery, Gabriel Nichols, Gavin Nutting, Brooklyn O’Connor, Samantha Pfannenstiel, Karlee Plante, Carlos Ramirez, Jackson Reed, Graysen Smith, Tyler Solida, Evelyn Vallejo, Allyson Werth, Bryson Werth, Trenton Werth.

Seventh Grade

Masyn Bright, Alecxiz Cano, Thomas Coker, Madison Davis, Ean Dexter, Travis Dreher, Johnny Fitzthum, Landon Giebler, Sean Gillock, Ayden Gonzalez, Weston Hoskins, Addison Jennings, Tate Kaiser, Alisha Kreutzer, Casey Lang, Michael McCall, Katelynn McCarty, Madison McCormick, Brandon Musil, Michael Neil, Morgan Noone, Timothy Nunnery, Sofia Palmer, Demitria Pfeifer, Beth Plante-Rhyne, Gregory Robinson, Jonathan Rupe, Cayden Sanders, Marisa Schindler, Leia Searight, Alexis Smith, Madalyn Stahl, Blake Stieben, Elizabeth Thomas, Ashley Vredenburg, Cody Walters, Eythun Wyatt, Skylar Zimmerman.

Eighth Grade

Derrick Aragon, Dawson Armstrong, Paige Beamer, Tyler Boomer, Taivian Creamer, Conner Cunningham, Cordell Day, Max Glendening, Trevor Gross, Nikole Harvey, Jace Hesford, Elliott Hoar, Megan Howe, Caleb Jellison, Trystin Johnson, Jada Kaiser, Amber Keever, Brecken Leeds, Kenia Macias, Marie Maestas, Delaney Maier, Gavin Manning, Spencer Marshall, Andrew Moore, Jacob Pfannenstiel, Aaliyah Reynolds, Litzy Rodriguez, Andriana Rogowski, Quentin Rupp, Luke Schmidt, Conner Smith, Kordyante Stull, Shelby Sutter, Haley Whipple, Jordan Zimmerman.

Black Honor Roll – 3.5

Sixth Grade

Adam Armbrister, Kaden Ashbaugh, Kambri Bogart, Dylan Dreiling, Hope Glover, Elena Herl, Brayden Hines, Adam King, Abbey Klein, Mason Leach, Luke Luetters, Grace McCord, Taleia McCrae, Michaela Medina, Macy Meyers, Wilson Miner, Estefani Ramirez, Molly Ricke, Cooper Shubert, Chloe Sillmon, Ashton Simon, Seren Sumaya, Ashton Thomas, Gavin Wasinger.

Seventh Grade

Cheyenne Albrecht, Lane Becker, Jesse Bright, Kayley Chartier, Kaitlyn Christen, Remington Cox, Derek Eichman, Marissa Froelich, Johnessa Gay, Kaiden Goodman, Ethan Huff, Camryn Hunziker, Brynn Leiker, Taylor Loffredi, Maia Lummus, Cesar Macias, Tristen Martin, Alexis Pfannenstiel, Andrew Prine, Mataya Quinby, Samuel Rider, Brent Rohr, Devin Schmitt, William Scott, Kai Shaffer, Autumn Spears, Janay Swaney, Daylen Vaughn, Kaleigh Weber, Quinlan Weigel, Mia Weilert, Elijah Zimmerman.

Eighth Grade

McKenzie Arnold, Thomas Brooks, Grant Brungardt, Nhoemi Carrillo, Adrian Drees, Luke Fletcher, Jordan Hunsicker, Judith Isbell, Maigen Jay, Dezarae Jett, Grant Karlin, Peter Lee, Colton Leithead, Ashlyn Luetters, Shayla Meredith, Kaylee Mergen, Kenna Pfannenstiel, Taegan Plante, Trinity Quint, Callen Rumbaugh, Brylee Rupp, Kari Satomi, Aiden Schmidt, Isaac Smith, Fernanda Sustaita, Kaiden Van Schuyver, Rachel Whiteley, Ian Will.

Gold Honor Roll – 3.7

Sixth Grade

Courtney Adam, Keatyn Barnett, Kassidy Bergling, Nate Brooks, Kennedy Brown, Cara Brungardt, Korbin Claiborn, Alexandra Coveney, Jordan Dale, Abbi Delcamp, Landri Dotts, Jack Fields, Alex Flavin, Ashlynn Flax, McKenzie Flax, Faith Fondoble, Aiden Gardner, Andrew Gillette, Christopher Goodale, Lainey Hardman, Connor Jacobs, Jersey Johnson, Jaren Kanak-McGrath, Carson Kieffer, Lexi Kinderknecht, Ashton Koerner, Kristen Kuhl, Leah Legleiter, Kamree Leiker, Reece Leiker, Brooklyn Lewallen, Jace Linenberger, Jose Luna, Emry Lundy, Madelyn Martin, Addeline Mathias, Gavin Meyers, Aaliyah Neuburger, Isis Norris, Wesley Oakley, Kelly Parr, Colton Pfannenstiel, Kiana Pfeifer, Dustin Rajewski, Jocelyn Rigler, Caroline Robben, Tate Roland, Aleyia Ruder, Karson Russell, McKenzie Schiffelbein, Summer Schneider, Ryan Schuckman, Brenna Schwien, Morgan Shorb, Tayden Shuck, Reagan Smith, Hannah Swander, Jada Thomas, Abigail Thornton, Katherine Tinkel, Ella Voth, Nikka Vuong, McKinley Wamser, Grace Weaver, Noah Weimer, Garrett Wellbrock, Savanna Wellbrock, Grace Wente, Rachel Windholz, Gannon Winter, Sydney Wittkorn, Ryan Zhang, Sage Zweifel.

Seventh Grade

Alexandra Aldrich, Alisara Arial, Dominic Bainter, Kyler Beckman, Kaili Bethel, Alexis Borders-White, Kalyssa Boyle, Jessica Brandel, Addie Braun, Allison Brooks, Anna Brull, Kelsiy Burns, Nathan Casper, Zachary Chance, Kylie Clark, Matthew Davidson, Taylor Deines, Grace Desbien, Thomas Drabkin, Andrew Duke, Cooper Eiland, Caitlin Farrell, Alicia Feyerherm, Madison Geerdes, Reanna Green, Sophia Gross, LaVinia Hagan, Kilee Hale, Hunter Harris, Raiden Hartman, Reghan Haynes, Lyndon Huxman, Calista Isbell, Jesse Isbell, Ginny Ke, Hope Kisner, Nolan Klaus, Dustin Knoll, Benjamin Krannawitter, Emily Kreutzer, Antoni Leiker, Caitlin Leiker, Cristina Leos, Andrea Lopez, Jessica Luedders, Erica Malleck, Keaton Marshall, Gabriel McGuire, Alexa Moeckel, Camille Moore, Emelia Morley, Gracie Myers, Samuel Nease, Franklin Owens, Nicolas Park, Mylah Potter, Olivia Rankin, Marrissa Raynesford, Magdalen Robben, Audrey Rymer, Brooklyn Schaffer, Kamryn Schoenberger, Hope Schumacher, Dalyn Schwarz, Gabe Seller, Claire Shippy, Allison Shubert, Sidney Simms, Sierra Smith, Macey Speier, Blayze Standley, Madison Stanton, Kyah Summers, Stanna Summers, Kaitlyn Suppes, Devin Taliaferro, Lewis Tramel, Tyree Turnbull, Tucker Veach, Ashley Vilaysing, Dawson VonFeldt, Lauren Wagner, Sydney Walker, Luke Weaver, Abigail Werth, Hailey Werth, Kassidy Winter, Camry Young, Cooper Young, Alyssa Younger, Fernando Zarate, Kassandra Zimmer.

Eighth Grade

Carson Ackerman, Macee Altman, Michaela Austin, Mulu Bannister, Ben Boland, Kaydee Brin, Hayden Brown, Sierra Bryant, Zoe Buffington, Joanna Carrillo, Hanna Dannar, Moriah DeBey, Brooke Denning, Justice Dotts, Katelyn Engel, Nathan Erbert, Brian Escobedo, Megan Flavin, Emily Goetz, Matthew Goodale, Lynsie Hansen, Reanna Harman, Josh Haynes, Dellilah Herrera, Levi Hickert, Allison Hillebrand, Emily Huff, Sophie Humphrey, Tucker Johnson, Avery Jones, Brandon Kennemer, Lauren Kent, Ethan Klausmeyer, Shaun Koerner, Caitlin Kuhl, Nathan Leiker, Madeline Lohmeyer, Brock Lummus, Alea Maestas, Yesenia Maldonado, Marshall Meier, Kaylor Meyers, Amy Nguyen, Peyton Niernberger, Tasiah Nunnery, Noah Oborny, Ashton Ottley, Kallynn Petz, Savannah Pfeifer, Paige Polifka-Denson, Cassidy Prough, Olivia Reed, Blayne Riedel, Isabel Robben, Jimmie Roe, Brady Rohr, Rachael Roy, Dylan Ruder, Olivia Schremmer, Kade Sramek, Anastasia States, Kara Steininger, Landon Summers, Colton Vajnar, Ethan Voss, Madelyn Waddell, Easten Wamser, Dylan Warner, Madison Weber, Taylor Weidenhaft, Rylan Weigel, Hunter Wellbrock, Ashley Wilson.