Boys

SUPER 10

Team;Record

1. Blue Valley Northwest (1);5-1

2. Wichita Heights (3);7-0

3. Lawrence (4);4-1

4. Washburn Rural (5);7-0

5. Andover Central (8);6-0

6. Basehor-Linwood (9);5-1

7. Maize (NR);7-0

8. Olathe North (NR);5-1

9. Topeka High (NR);6-1

10. Wichita Trinity (10);7-0

CLASS 6A

Team;Record

1. Blue Valley Northwest (1);5-1

2. Lawrence (3);4-1

3. Washburn Rural (4);7-0

4. Olathe North (NR);5-1

5. Topeka High (NR);6-1

Others — Campus 5-1, Free State 3-1, Garden City 6-1, Junction City 4-2, Liberal 5-2, Olathe South 4-2, SM South 5-1, Wichita East 5-2, Wichita Southeast 6-1.

CLASS 5A

Team;Record

1. Wichita Heights (1);7-0

2. Andover Central (3);6-0

3. Basehor-Linwood (4);5-1

4. Maize (5);7-0

5. Salina Central (2);5-1

Others — Arkansas City 6-1, Bonner Springs 5-2, Carroll 5-2, KC-Washington 5-2, McPherson 4-3, Pittsburg 6-0, Seaman 5-1, Shawnee Heights 5-1, Spring Hill 5-2, St. James Academy 5-2.

CLASS 4A

Team;Record

1. Wichita Trinity (1);7-0

2. Miege (2);3-1

3. Piper (3);7-2

4. Andale (4);4-1

5. Independence (NR);5-2

Others — Abilene 4-2, Anderson County 4-1, Augusta 4-2, Chapman 6-1, Parsons 5-3, Rose Hill 6-2, Ulysses 5-2.

CLASS 3A

Team;Record

1. Sabetha (1);7-0

2. Girard (4);5-0

3. Belle Plaine (5);8-0

4. Beloit (NR);7-0

5. Santa Fe Trail (NR);6-0

Others — Baxter Springs 6-0, Cheney 6-2, Erie 5-1, Halstead 6-2, Hesston 6-2, Kingman 7-1, Marysville 5-2, Maur Hill-St. Academy 6-0, Nemaha Central 5-2, Phillipsburg 5-2, Riley County 4-1, Riverton 6-1, Silver Lake 5-1, St. Marys 6-1.

CLASS 2A

Team;Record

1. Inman (1);7-0

2. Ness City (2);7-1

3. Hoxie (5);7-1

4. Pratt-Skyline (NR);8-0

5. Stanton County (4);6-1

Others — Colgan 4-2, Hutchinson Trinity 4-2, Jackson Heights 4-1, McLouth 6-0, Mission Valley 7-1, Northeast-Arma 6-1, Plainville 5-2, Sacred Heart 7-2, Seabury 5-1, Syracuse 6-1, Wichita County 5-2, Yates Center 7-1.

CLASS 1A

Team;Record

1. Central Plains (1);8-0

2. South Gray (2);7-0

3. Hanover (3);8-1

4. Osborne (4);8-0

5. St. John (5);7-2

Others — Burlingame 6-1, Cedar Vale/Dexter 8-0, Lebo 7-1, Northern Valley 6-1, Pawnee Heights 7-1, Sharon Springs 7-1, St. Francis 5-1, Sylvan-Lucas 7-0.

GIRLS SUPER 10

Team;record

1. Derby (1);6-0

2. Miege (3);5-0

3. Washburn Rural (4);7-0

4. Aquinas (2);4-1

5. Blue Valley North (6);6-1

6. Maize (7);6-1

7. KC Piper (8);8-0

8. Central Plains (9);8-0

9. Liberal (10);7-0

10. Olathe South (NR);6-0

6A GIRLS

Team;record

1. Derby (1);6-0

2. Washburn Rural (2);7-0

3. Blue Valley North (3);6-1

4. Liberal (4);7-0

5. Olathe South (5);6-0

Others — Garden City 6-1, Lawrence 4-1, Manhattan 5-3, Mill Valley 6-1, Olathe East 5-1, Olathe North 5-1, SM East 6-1, Topeka High 6-1.

5A GIRLS

Team;record

1. Aquinas (1);4-1

2. Maize (3);6-1

3. McPherson (4);6-1

4. Goddard (5);6-0

5. Wichita Heights (NR);7-0

Others — Blue Valley Southwest 7-1, Carroll 5-2, DeSoto 5-1, Highland Park 7-2, Kapaun 6-2, KC Sumner 6-1, Maize South 6-0, Newton 5-2, Salina Central 4-2, Seaman 4-2, Spring Hill 5-2.

4A GIRLS

Team;record

1. Miege (1);5-0

2. KC Piper (2);8-0

3. Circle (3);6-1

4. Baldwin (4);6-1

5. Nickerson (5);8-0

Others — Abilene 6-0, Andale 3-3, Augusta 4-2, Eudora 5-1, Labette County 7-1, Rose Hill 7-1, Ulysses 6-1, Wellington 5-2, Winfield 4-2.

3A GIRLS

Team;record

1. Clay Center (1);7-0

2. Nemaha Central (2);7-0

3. Cheney (3);8-0

4. Halstead (4);8-0

5. Riley County (5);5-1

Others — Atchison County 7-2, Beloit 5-2, Burlington 4-2, Cherryvale 6-1, Eureka 6-1, Girard 4-1, Haven 6-2, Hesston 7-1, Holton 4-2, Jefferson West 6-1, Norton 6-1, Pleasant Ridge 6-1, Royal Valley 4-2, Russell 5-2, Sabetha 5-2, Scott City 5-2, Southeast-Saline 5-1, Wellsville 5-1.

2A GIRLS

Team;record

1. Inman (1);8-0

2. Garden Plain (2);6-1

3. Colgan (3);5-1

4. WaKeeney (4);7-0

5. Wabaunsee (5);5-1

Others — Bluestem 7-1, Conway Springs 6-2, Hoxie 6-2, Jackson Heights 5-1, Jeffferson North 6-1, Meade 5-2, Sacred Heart 6-3, Southeast-Cherokee 6-2, Stanton County 7-0, Syracuse 5-2, Valley Heights 5-2, West Elk 6-0.

1A GIRLS

Team;record

1. Central Plains (1);8-0

2. Olpe (2);7-0

3. Spearville (4);8-0

4. Otis-Bison (5);8-0

5. Rural Vista (NR);7-0

Others — Argonia 7-1, Attica 6-2, Beloit-St. John’s 6-0, Bucklin 8-1, Centralia 6-1, Chase County 6-2, Clifton-Clyde 7-2, Cunningham 7-1, Frankfort 7-1, Golden Plains 8-0, Hanover 8-1, Hutch Central Christian 8-0, Moundridge 6-2, South Barber 6-2, South Central 7-2, St. Paul 5-1, Sylvan-Lucas 6-1, Thunder Ridge 4-2, Waverly 8-0, Weskan 7-1.